Instrukcja obsługi PDF

Egg inkubator, klujnik 32-112 jaj, HHD – instrukcja obsługi

5/5 - (63 votes)

Instrukcja obsługi w PDF dla EGG Inkubatora HHD, wylęgarka. Instrukcja obsługi do pobrania, całkowicie za darmo dla klujnika jaj drobiu dla 32-112 jaj. Pobierz instrukcję lub zadaj pytanie o Egg inkubator.

Pobierz instrukcję
Egg inkubator, klujnik 32-112 jaj, HHD - instrukcja obsługi
pytania o Egg inkubator, klujnik 32-112 jaj, HHD – instrukcja obsługi

Pytania i odpowiedzi

Najpopularniejsze pytania o Egg inkubator HHD, klujnik dla 32-112 jaj

Co ile obracane są jajka w inkubatorze?

Jajka umieszczone w EGG Inkubatorze automatycznie obracają swoją pochyłość co dwie godziny.

Czy poziom wilgotności jest regulowana w EGG inkubatorze?

EGG Inkubator posiada specjalnie przygotowane komory do uzupełniania wody. To za ich pomocą kontroluje się poziom wilgotności w wylęgarce jaj.

Czy Egg inkubator jest trudny w obsłudze?

Prostota wykonania urządzenia, a jednocześnie jego zaawansowane funkcjonalności sprawiają, że urządzenie można określić jako bardzo proste w obsłudze. Wszystko ogranicza się do umieszczeni jaj i odchowania drobiu.

Zadaj pytanie o Egg inkubator HHD, klujnik dla 32-112 jaj, klikając tutaj.

Egg inkubator HHD, klujnik dla 32-112 jaj

Warto wiedzieć o Egg inkubator HHD, klujnik dla 32-112 jaj

EGG inkubator zwany również klujnikiem jaj czy automatyczną wylęgarnią jaj jest urządzeniem specjalistycznym, wykorzystywanym w hodowli drobiu. EGG inkubator mimo swoich niewielkich wymiarów (zależny od wielkości tacy) sprawdza się idealnie w hodowli drobiu. Intuicyjność obsługi sprawia, że EGG inkubator jest urządzeniem bardzo popularnym i praktycznym jednocześnie. Do wyhodowania jaj nie potrzebujemy żadnej specjalistycznej wiedzy. Nasze działa ograniczają się do umieszczenia jaj w egg inkubatorze, zalania wody do odpowiedniego miejsca oraz podłączenie zasilania.

Egg inkubator – automatyczna wylęgarnia jaj

Egg inkubator wykona wszystko za nas! Umieszczamy jajka na tacy, uruchamiamy klujnik, a on sam w interwale dwóch godzin zmienia pochylenie jajek. Zastosowanie wydajnej grzałki w egg inkubatorze sprawia, że nasza praca w ustawieniu klujnika do jajek ogranicza się do ustawienia odpowiedniej temperatury, a egg incubator sam będzie kontrolował, aby zadana temperatura została zachowana przez cały proces inkubacji jaj.

Wykonanie i przeznaczenie egg incubatora

EGG inkubator zostały wykonany z wysokiej jakości bardzo trwałego i solidnego tworzywa sztucznego, przez co utrzymanie czystości jest banalnie proste. Zastosowanie tworzywa sztucznego sprawiło, że wylęgarka do jaj jest niewielkich wymiarów i bardzo lekka. EGG inkubator przez swoją niezawodność znalazł zastosowanie w profesjonalnych oraz amatorskich hodowlach drobiu, gospodarstwach agroturystycznych oraz gospodarstwach wiejskich. Inkubator jajek stał się podstawowym urządzeniem wykorzystywanym w rolnictwie.

EGG inkubator – wylęgarka o wielu funkcjonalnościach

EGG inkubator ze względu na swoje zaawansowane technologicznie rozwiązania sprawia, że hodowla drobiu staje się banalnie prosta. Grzałka zamontowania w klujniku została zabezpieczona aluminiową siatką, aby wyeliminować możliwość poparzenia się piskląt, a wentylator znajdujący się w klujniku sprawia, że temperatura równomiernie rozprowadzana jest po całym urządzeniu. Hodowla drobiu to nie tylko ciepło, ale również wilgotność. Specjalnie przygotowany podajnik z wodą sprawia, że jesteśmy w stanie zapanować nad odpowiednią wilgotnością w wylęgarce. Wystarczy odpowiednio uzupełnić poziom wody, a wilgotność zostanie zachowana. Producent pakując egg inkubator umieszcza go w idealnie dopasowanym styropianie. W trakcie pracy incubatora jaj, można wykorzystać ten styropian do jeszcze większej izolacji cielnej.

EGG INKUBATOR jest urządzeniem, które musi znaleźć się u Ciebie, a u nas znajdziesz instrukcję obsługi PDF dla tego urządzenia.

Autor:Pan Instrukcja

Udostępnij instrukcję PDF:

udostępnij instrukcję na Facebook udostępnij instrukcję obsługi na e-mail

https://www.instrukcja-pdf.pl/egg-inkubator-klujnik-32-112-jaj-hhd-instrukcja-obslugi/

Inne instrukcje obsługi

Dane techniczne

Specyfikacja dla Egg inkubator HHD, klujnik dla 32-112 jaj

 • Kategoria: Hodowla
 • Marka: No name
 • Zasilanie: 230V~
 • Częstotliwość sieci: 50 Hz
 • Automatyczne obracanie: TAK
 • Wymiary: 500 x 470 x 240 mm
 • Grzałka: TAK
 • Pojemność: 32-112 jaj
 • Termoobieg: TAK
 • Wilgotność: TAK
 • Ocena:
  5/5 - (63 votes)

Zadaj pytanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *